Sınırsız Ankara Masöz Fatma

Ankara masöz olarak en kaliteli seksi yaşayıp memnuniyetle seks görüşmelerinde bulunacaktım. Çok kısa bir süre içinde bana öğretildiği gibi eğitimi başarılı bir şekilde geçirdim.

Değerli Ankara beylerine kocaman sevgilerimi ve de saygılarımı ileterek hayatınızda yaşamadıklarınızı yaşayıp arzulu ve de tutkulu görüşmelerde kalacak olan bayan arkadaşınız olarak en ateşli ve en harika seksi yaşamanız için burada bu ilanımı verip sizi mutlu hissettirmek için en keyifli zamanlarda yaşayıp da zevkle bir görüşme olabilmesi adına burada bu ilanı verip sizin bana ulaşmanızı bekliyorum. Benimle görüşmelere kalan erkekler Ankara masöz olarak sordukları sorulardan bir tanesi masaj yapmaya nasıl başladığımı merak ederek sürekli bunu soruyorlar. Bende bu soruları soran misafir ettiğim erkeklere artık açıklama yapmaktan sıkıldığım için ilanımı güncelleyip hem sizlere kendimi tanıtmak hemde neden masöz bayan olarak çalıştığımı açıklamak istiyorum. Ben 25 yaşınd aolan güzeller güzeli Fatma. 170 boyunda ve 56 kilo gram ağırlığında olan çok güzel seks yaparak mutlu olarak mutlu eden ve sizlerin yorgun bir şekilde geldiğiniz zaman kaslarınızı rahatlatacak olan seksiliği ile mutluluk verecek ateşli ve güzeller güzeli bir bayanım. Üniversite okumak için Ankara’ya geldim ve burada kalarak en ateşli seksi yaşatıp mutluluk vereceğim bütün erkeklerle en arzulu görüşmelerde kalacağım. 

Benüniversite okuyorken bir gün gazete de bir ilana rastladım. Ankara masöz aranıyor ilanı ilgimi çekti ve aradığım zaman daha işin detaylarını öğrenmeden verdikleri ücret benim bir ayda ailem tarafından bana gönderilecek olan paranın iki katını haftada alacaktım. İşin detayını anlattırma dan verdikleri adrese gittim. Çok lüks olan bir masaj salonu ile karşı karşıya kaldım. İçeriye girdiğim zaman çok seksi olan iki kadın beni karşıladı. Ve iş görüşmelerini yapan müdür ile tanıştığım zaman orasının çok kaliteli bir yer olduğunu anlamıştım. 3 aylık bir eğitimden geçeceğimi ve başarılı olursam bu eğitim sonunda sertifika alacağımı söylediler.Ve detayları anlattılar. İlk başlarda mutlu son diye tabir ettikleri mutlu sonu yaşamak istemediğimi söyledim. 

O zaman ücret farkı çok olduğundan bir denemekte fayda var dedim ve ertesi gün işe başladım. Canan adında bir kadınla birlikte seanslara girecektim. Çok ateşli ve arzulu bir kadın olduğumdan işi çok kısa bir zamanda kavradım. Bana detaylı olarak erkeklerin kaslarını anlatarak ve özel kremlerle yapılacağını anlattı. Ve bu işi ilk andan itibaren sevmeye başladım. Ankara masöz olarak en kaliteli seksi yaşayıp memnuniyetle seks görüşmelerinde bulunacaktım. Çok kısa bir süre içinde bana öğretildiği gibi eğitimi başarılı bir şekilde geçirdim ve sertifikamı alarak tek olarak görüşmelere başladım.Aynen bana öğretilen gibi yapıyordum ve erkekleri önce masaj yaparak rahatlatıyordum daha sonradan da onların isteklerine göre mutlu son yapabiliyordum. Tabi ki mutlu son ekstraya girdiğinden beni isteyen erkekler olunca bana ekstra vermeleri halinde mutlu sonu yaşatabiliyordum. Bir süre masaj salonunda çalıştıktan sonra oradan ayrıldım ve Ankara masöz olarak kendi evimde görüşmeler yapmaya başladım.