Masaj Ankara

Masaj Ankara kızı olduğumdan ve sizinle en harika anlarda yaşamayı isteyenler için bu ilanı kaleme aldım ve aramanızı da beklerim.

Merhaba.Benim ismim Zülal. Ben Ankara şehrinde üniversite okuyan ve burada yaşarken boş kalan zamanlarımda erkeklerle görüşmelere kalan ve Masaj Ankara olarak çalışan bir kadınım. Ankara masaj salonlarında bir süre çalıştıktan sonra kendime ait olan lüks dairemde masaj yaparak erkekleri rahatlatmaya başladım. İyi bir ilişkimizi isteyen ve süper bir görüşme yaşamak isteyen oldu mu sadece yapması gerekenin beni okul saatlerimin dışında arayıp randevu alarak verdiğim evimin adresine gelmeleri olacaktır.Hafta içi sadece erkeklere akşamları masaj hizmeti veriyorum. Hafta sonu olduğu zamanda tüm gün aramanızı beklerim. 

Eğer beni tercih ederseniz eğer ki isterseniz ve harika anları yaşama isteğiniz olursa şayet bu anları yaşamak ve mutlu olmak için ulaşmanız gerekiyor. Eğer telefonunuza müsait olmadığım için cevap veremediysem o halde bana kendinizi kısaca tanıtacak olduğunuz bir mesaj bırakın ve ben müsait olduğum zaman hemen sizlere dönüş yapacağım. Hafta içi olduğu zaman günde tek bir erkekle görüşüyorum ama hafta sonu olduğu zaman bu kısıtlamam olmayacak ve isteyenlerle en az 1 saat boyunca görüşmelerim olup mutluluk içerisinde kalmış olacağım. Şartlarımı açıklamadan önce sizlere biraz da kendimi açıklamak istiyorum. 

Ben 22 yaşında çıtır bir kadınım. Yüklediğim resimlerde tanınmak istemediğim için yüzümü gizledim. 170 boyunda olan 55 kilo gram ağırlığında ki harika bir vücudu olan bir kadın sizce çirkin olabilir mi? Esmer ten renginde siyah kısa saçları olan kahverengi göz renginde olan bir bayanım.Beni isteyen ve arayan her erkek görüşmem olabilir. Yüzümü görmek için lütfen benden resim ya da kamera açmamı beklemeyin. Vermiş olduğum adrese gelip beni görüp eğer olur da beğenmezseniz o zaman hiçbir ücret ödemeden evimden ayrılabilirsiniz. Otellerde görüşmelerim olmuyor ve eğer ki ararsanız sizlerin evlerinde gelmiyorum. Masaj Ankara olduğumdan ve sizinle en harika anlarda yaşamayı isteyenler için bu ilanı kaleme aldım ve aramanızı da beklerim.

Görüşmelerimin içeriğine gelirsek kesinlikle bebe yağı kullanmıyorum. Özel olan masaj kremlerini kullanıyorum. Sadece masaj için de beni tercih ederseniz o zaman masaj ücretini sadece ödersiniz. Ama masaj sonrasında da mutlu son yaşayayım demeniz halinde bunu yaşamak için bana ekstra vermelisiniz. Mutlu son yaşıyorsam kurallarımı da belirteyim ki eğer bu kurallarım sizlere uyuyorsa eğer bu kurallarım şunlar olmaktadır. Mutlu son için alacağım para karşılığında tek seferlik olmak şartı ile sizlerle kondom kullanarak düz ilişkilerde bulunacağım. Asla görüşmelerim de anal ilişki yapmam. Vajinal seks istiyorsanız tabi ki sizinle de Ankara masaj olarak en harika görüşmelerim olacaktır. Güzel bir seks görüşmesi adına arayanlara önce masaj daha sonradan mutlu son ve evimden uğurlayacağım. Ben sadece hizmetlerimi erkeklere verip mutlu bir gün geçirmelerini sağladığım için asla kadınlar aramasınlar.