Kaliteli Ankara Masöz Ela

Resimlerin bana ait olduğunu inanmıyorsanız o zaman bir telefon açarak özel olan seksiliğimle büyüleyecek olduğum kaliteli Ankara masöz olarak erkeklerin bir aramalarını isterim.

En güzel günü geçirip ve en sıcacık zamanlarda sizlere yaşatabilecek güzelliği ile erkekleri büyüleyecek ve her erkeğe masaj yaparken sihirli dokunuşlar sayesinde o erkeğin çok etkilenmesini sağlayacağım kadar dokunuşlarım sayesinde yorgun olan bedenlerinizin de çok rahatlamış olacağını hissetmiş olacaksınız. Ellerimle sizi rahatlatacağım ve ellerimle sizi mutlu hissettireceğim. Bunu tercih edenlere ve bunu isteyenlere verdiğim bu ilanımda her şeyi açıklamış olacağım. Gördüğünüz resimlerden eğer etkilendiyseniz ve görmüş olduğunuz bu resimlerin gerçek olup olmadığını görmek için aradığınız zaman sormayın. Bu resimler bana ait ve evet ben çok güzel bir fiziğe sahip olduğum kadar güzel bir fiziğe de sahibim. Resimlerin bana ait olduğunu inanmıyorsanız o zaman bir telefon açarak özel olan seksiliğimle büyüleyecek olduğum Ankara masöz olarak erkeklerin bir aramalarını isterim. Ayrıca bilmenizi istediğim ben kadınlara da sadece masaj yaparım. Özel olarak masaj yapacağım kadınların aradıkları zaman randevu verebilirim. Ama kadınlarla mutlu son kesinlikle yaşamam bunu bilerek arasınlar.

Kendim hakkımda özel olan bilgileri verebilmek istiyorum.Mesela ben kimim. Beni tanımak isteyenler için kim olduğumu açıklıyorum. Benim adım Ela. Ben 180 boyunda olan bir bayanım. Uzun boylu ve şahane bir fiziği olan 70 kilo gram ağırlığındaki seksiliğe kalacak olan ve beyaz bir tene sahip kısa saçları olan sarışın bir kadınım. Ela gözlerim vardır. Mutlu etmek isterim ve mutlu olmak isterim. Görüşme denildiği zaman akla gelecek kadar seksi ve ilk aklınıza gelecek olan bir kadın olarak ne istiyorsanız sizler de benimle yaşayabilirsiniz. 

Görüşmeler esnasında yapacaklarımı sizlere açıklayayım. Ben özel eğitim alarak masaj yapan bir kadınım. Geldiğiniz zaman evime sertifikalarımı göreceksiniz. Görüşmelerimi sadece evimde yaparım çünkü evimin bir odasını ben masaj salonuna benzer yaptım ve otellerde ya da farklı bir yerde bu konforu yaşayamayacak olduğunuz için Ankara masöz olarak sizleri evime davet ediyorum. Tabi ki ben randevu ile çalışıyorum ve bir masajım en az 45 dakika sürmektedir. Sizlerin bedenlerinizde dokunmadığım yer kalmayacaktır. İlk kez masaj yapan insanlara yaptığım masaj sayesinde uzunca bir süre rahat yaşamış olacaklardır. 

Görüşmelerim de bir de mutlu son diye tabir ettiğimiz görüşme türü vardır. Bu mutlu sonu isteyenle yaşamaktayım. Mutlu son demek yaptığım masaj sonucunda çok etkilenen erkeklerle yaşadığım sekse mutlu son diyorum. Bunu yaşamak isteyen erkeklerin bana mutlu son için ekstra vermeleri gerekiyor. Ekstra alarak görüşmelere kalacağım. Sizler şayet derseniz ki bana mutlu son istiyorum o zaman anal seks görüşmelerim asla olmaz. Düz ilişkilere kalabilirim. Bunun için aramanızı bekliyorum. Kondom kullanarak özel bir görüşme isteyen kondomsuz asla kalmayan bir kadın olarak sizinle Ankara masöz olarak görüşmelerimin çok eğlenceli geçeceğine emin olabilirsiniz.