Eve Gelen Masöz Rüya

Ankara Eve Gelen Masöz olarak bende biraz meraklı bir kadın olduğumdan bu bilgim sonucunda ülkeme döndüğüm zaman kendime özel bir ev açarak özel olan masaj için gerekli bütün donanıma sahip olan evimde özel bir masaj seansı düzenlemeye başladım.

Merhaba. Benimle birlikte olarak hem masaj ardından da sıcakanlarda kalmayı isteyen bütün erkeklerin akılarında bulunan benle ilgili sorulara cevap bulmak için bu ilanı yazma gereği duydum. Çünkü sürekli olarak benimle özel görüşmelere kalmayı isteyen bütün erkeklere cevap olarak buraya kendimle ilgili sizlerin beni tanımanız için yeteri açıklamaları yaparak ilan veriyorum. Tabi ki sizlere kendimi anlatarak nasıl bir kadın olduğumu bilmelerini istiyorum. Bu sayede sizler de bana ulaştığınız zaman benim hakkımda ki bütün bilgileri öğrenerek beni arayacaksınız. Ben bir süre ücretli seks görüşmelerine kaldım. 

Bu bana uygun değildi. Bende erkeklere masaj yapmak için yurt dışında bulunan eğitimlerden birine katıldım. Bu eğitimde gerçekten de bir erkek bedenini eğitim alan herkese tanıttılar ve çeşitli ülkelerin masaj eğitimini alarak ülkeme döndüm. Öncelikle bizlere hem normal masaj he de erotik masajın nasıl yapılacağı konusunda bilgiler verdiler.  Ankara Eve Gelen Masöz olarak bende biraz meraklı bir kadın olduğumdan bu bilgim sonucunda ülkeme döndüğüm zaman kendime özel bir ev açarak özel olan masaj için gerekli bütün donanıma sahip olan evimde özel bir masaj seansı düzenlemeye başladım. 

Tabi ki öncelik kalite olacaktır. Neden bu işi yapıyorsun sorusuna yanıt olarak erkeklerle ilgilenmeyi çok sevdiğimden ve onlar tarafından ziyaret edilmekten büyük bir keyif aldığım için buradayım. Ben sadece bu masajı kendime ait olan evimde ki masaj odamda yapmıyorum. Benim daha önceden müşterim olarak evimde masaj yaptığım ve tanıdığım erkeklerin evlerine çağırdıkları zaman geri çevirmiyorum. Ama dediğim gibi benim sizi tanıyor olmam gerekmektedir. 

Sizler de gerçek size masaj yaparak rahatlatacak bir kadın arıyorsanız beni bulduğunuz için çok şanslı bir günde olduğunuzu belirtmek isterim. Ben hayatınızda yaşamadığınız kadar en harika ve önce masaj yapacağım ardından da isteyen olursa mutlu son denilen seks görüşmelerine de kalabilirim.Benim çok seçici bir kadın olduğumdan eğer hoşuma gitmeyen bir erkek olursa asla bu erkeklerle mutlu son yaşamam.  Ankara eve gelen masöz olarak sürekli olarak bana neden bu işi yaptığım ya da sürekli olarak nasıl bu işi yapmaya başladım tarzında sorular soran erkeklerin ben bu işi isteyerek yaptığımı kesinlikle mecburiyetten ya da zorunda olduğum için yapmadığımı belirtmek isterim. Sırf seks görüşmelerine kalmak için arayanlarda var. 

Fakat ben erkeklerle sadece seks yapmaktan keyif alamıyorum.Bu yüzden de önce masaj yapmak ve ardından da mutlu son yapıyorum. Masaj yaptığım bazı erkekler mutlu son istemediği oluyor ama sizlerin sadece seks isteğinize kesinlikle kalmıyorum. Mutlu son olduğu zaman ilanımda da yazıyorum zaten kesinlikle anal yapmadığım gibi kondom kullanmadan da bir seks görüşmelerine kalıp sizleri tatmin edemem. Bu size uyuyorsa verdiğim ilanımda ki telefon numarasından arayınız.