Eve Gelen Ankara Masöz Yonca

Ben yıllarca masaj salonlarında çalışan Ankara masöz kızlarından Yonca. Masaj salonlarını artık bıraktım ve sizlerle olmak için evimde görüşmelere başlamak istedim.

Merhaba. Masöz kadın arayan masaj yaptırmak isteyen vekendilerini rahatlatmak için bir kadının kollarına bırakmak isteyen bütün erkeklere selamlarımı ve de öpücüklerimi gönderiyorum. Ben yıllarca masaj salonlarında çalışan Ankara masöz kızlarından Yonca. Masaj salonlarını artık bıraktım ve sizlerle olmak için evimde görüşmelere başlamak istedim. Ben bu görüşmelere sadece kendi evimde değil.Dört ya da beş yıldızlı olan otellerde yapacağım gibi eğer ki sizlerin kendinize ait olan tek başınıza yaşadığınız evinize de davet edebilirsiniz.Kendi evim dışında bir yerde görüşme yapabilmek ve sizi tatmin ederek mutlu hissettirebilmek istediğim için bu ilanı yazmaktayım. 

Dışarıda yapacağım görüşmeler biraz zor oluyor benim için çünkü ben masaj yaparken gerekli malzemelerim biraz fazla olmaktadır ve sizleri tatmin edeceğim zaman bu malzemelerimi taşımak benim için sorun olduğundan öncelikle evime gelmenizi isterim ama yok benimle evim dışında bir yerde görüşecekseniz de kesinlikle ekstra verip bu şekilde görüşmelere kalmamız gerekmektedir.Yıllarca kaliteli olan masaj salonlarında çalıştığımdan bir masaj nasıl yapılır ve erkekler nasıl mutlu edileceği konusunda da çok iyi bir bilgiye sahip bir kadınım. İstediğiniz zaman görüşmelerde bulunup istediğiniz zaman birlikteliğimizi yaşayabiliriz. 

Şimdi de sizlere kendim hakkımda bilgiler vereceğim.Yüklediğim resimlerin hepsi benimdir. Bu yüzden yüklemiş olduğum ve sizin gördüğünüz resimlerdeki kadını aramak isterseniz randevu almak istiyorsanız resimlerin bana ait olup olmadığını boşuna sormayın. Hepsi bana ait olmaktadır. 1.66 boyundayım ve 58 kilo gram ağırlığında olan 30 yaşında ve artık masaj konusunda Ankara masöz olarak en harika görüşmelere kalarak zevkle görüşmelerin olacağı ve harika anları yaşatabilecek olan seksiliği sayesinde büyük bir keyifle birlikte kalacak olan bayanım. Esmer ten rengine sahip olan ve siyah uzun saçları olan görüşmelerinde mutluluğu çok önemseyen ve yaptığı masajın en az 1 saat sürdüğü ve sizle harika zamanları yaşamanızı sağlayacak olan şahane bir ilişkilerde kalacak bir kadınım. Aramanızı bekliyorum ve sizlerde randevu alarak benim yanıma gelmenizi ya da beni çağırmanızı beklerim.

Tabi bir de masaj görüşmelerinde bulunacak olduğum erkeklerin istemesi halinde yaşayacağımız bir mutlu son vardır. Bu mutlu sonu tercih edenler ve isteyenler olursa şayet bana ekstra verip benimle bu şekilde kalabilirler. En harika seksi yaşayabilmek ve mutlu olmak için bazı kurallarım vardır. Mutlu son yaşayacaksak bu kurallarıma uymalısınız. Kondom şartım vardır ve kondomsuz görüşmelere asla kalmam. İyi bir ilişki için sağlık açısından vede hijyen açısından muhakkak benimle kondom kullanarak seksi yaşayın ki sizi mutlu hissettirip sizi zevk verip sizinle harika ateşli görüşmelerimiz olsun. Görüşmelerde anal yapmam. Israrcı olan erkeklerle de görüşmelere kalmıyorum. Düz ilişkileri yaşarken mutlu son için sizinle ateşli bir görüşmem olabilir.