Ankara Olgun Masöz Ceyda

Sürekli olarak bana Ankara olgun masöz olarak neden çalıştığımı söyleyip duruyorlar. Bunun üzerine bende karar verdim ve bu soruyu soran erkeklerin merakını gidermek için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Merhaba. Siz değerli erkeklere uzun yıllardır masaj hizmeti veren ve onları rahatlatan bir kadın olarak bu internet sitesinde ya da farklı sitelerde sizler de benim ilanımı okumuş olmalısınız. Çünkü bu şehrin en kaliteli en kültürlü bayanı olarak masaj konusunda kendisini geliştirmiş bir bayanım. Ben sizlere sadece masaj ve mutlu son hizmeti veriyordum. Bu hizmetimden faydalanmak isteyen erkeklerle ilk başlarda masaj salonunda hizmet veriyordum. Daha sonraları anlaşmam bitince masaj salonundan ayrıldım ve kendime ait olan dairem içinde masaj hizmeti vermeye başladım. Yaklaşık olarak 10 yıl gibi bir süredir erkeklere bu hizmeti veriyorum. Sürekli olarak bana Ankara olgun masöz olarak neden çalıştığımı söyleyip duruyorlar. Bunun üzerine bende karar verdim ve bu soruyu soran erkeklerin merakını gidermek için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Bir erkeği çok mutlu edebilmek ve seksiliğimle onlara daha önceden yaşamadığı kadar harika ve en kaliteli seksi yaşatabilmek için burada bu ilanı verip aramanızı bekliyorum.

Ben aslen İzmirliyim. Doğma büyüme İzmir’de yaşadım. Benim Ankara şehrine gelerek burada neden masözlük yaptığımı merak edenlere açıklamak isterim. Ben ailemin maddi durumu iyi olmadığından ve beni okutacakları gücü olmadığından çok küçük yaşta çalışmaya başladım. Tabi çalışırken güzel bir kadın olduğumdan bütün erkeklerin tek gözdesi oluyordum. Erkeklerin bu ilgisi benim çok hoşuma gidiyordu. Babam benim artık yaşımın geçtiğini ve evlenmem gerektiği konusunda baskı kuramaya başladı. İstemiyordum. Bu yüzden de babamın sürekli olarak baskı kurması ve benim istemem yüzünden ben 18 yaşını geçtiğim için artık özgürdüm bu yüzden de babama bağlı olmak istemediğimden yakın bir kız arkadaşımdan da çok iyi destek alarak evden kaçtım ve Ankara’ya geldim.Burada bir süre temizlik işlerinde çalışmaya başladım. Öncelik olarak evlere gidiyordum. Ama çok daha iyi bir iş bulunca artık ev işlerini bıraktım. Ve bir masaj salonunda işe başladım. Görevim temizlik yapmak ve ortalığa çeki düzen vermekti. Burada bulunan seksi ve güzel kadınları gördükçe onların lüks olan yaşamlarını gördüğüm için bende o bayanlara özeniyordum. Bütün erkeklerin büyülendiği bu kadınlardan daha güzel ve daha seksi bir kadındım. Benim güzelliğim patronunda ilgisini çekmiş olacak ki bir gün maaşımı verirken benim neden masöz bayan olarak çalışmadığımı sordu. Ben ilk başlarda yabancı bir erkeğe dokunma fikrinin bana yabancı geldiğini asla yapamayacağımı söylemiş olsam da içten içe çok harika hayat süren bu kadınların yerinde olmak istiyordum. 

Masaj yaparak para kazanan kadınları gördükçe benim 1 ayda kazandığımın yarısını kazanıyorlardı. Bir süre daha salonun temizlenmesini sağladım. Ama erkeklerin benim güzelliğim karşısında büyülenmesi ve hoşça zaman geçirmeyi istediklerinden ve çok büyük paralar teklif ettiklerinden artık dayanamadım ve bende bir deneyeyim diye bu işe başladım. Önce o masaj salonunda erkekleri mutlu edebilmenin öncelikle nasıl mutlu edileceğini merak ettiğimden başladım ve nasıl mutlu son yapılacaktır bunların hepsini öğrendikten sonra bende artık tek olarak seans vermeye başladım. Bu masaj salonundan çıkarak kendime ait olan dairemde hizmet vermeye başladım. Evim dışında bir yerde görüşmelere kalamıyorum. Çünkü masaj yapabilmem için  Ankara olgun masöz olarak tek olarak görüşmelerim olmasını sağladım. Evime gelen elit beylerin yorgun olan bedenlerini rahatlatmak için özel masaj yapıyorum.Ardından da eğer mutlu sonu yaşayıp da en büyük zevk eşliğinde kalmak isteyen olursa büyük bir zevkle önce masaj ardından da sizlere mutlu son yaşatacağım.