Ankara Masöz Rus Natalia

Ankara masöz olarak yabancı bir kadın olduğumdan ve ülkemde aslında bu işe başlayıp tatil için geldiğim. Ülkenizde ki kibar centilmen erkekler beni kendilerine hayran bıraktılar.

4 yıldır ülkenizde misafir olarak yaşayan ve farklı farklı şehirlerde yaşadıktan sonra şimdi de Ankara şehrinde yaşamaya başlayan ve burada bulunan erkeklere sadece masaj hizmeti veren bir kadınım. Buraya İstanbul şehrinden geldim.Oranın kalabalık oluşu ve çok büyük bir şehir olmasından dolayı tercihimi Ankara’dan yana kullandım. İstanbul’da masaj salonunda çalışarak erkeklere masaj hizmetim vardı. Ankara masöz olarak salonlarda çalışmayı artık bıraktım sadece görüşmelere kalacağım tek yer kendi dairem olmaktadır. Tunalı Hilmi caddesinde bulunan daireme gelirseniz sizlere de istediğiniz bir masaj varsa onu eğer daha önceden masaj yaptırmadıysanız başınızdan ayak bileklerinize kadar bütün vücudunuza en az 1 saat boyunca masaj yaparak rahatlatmış olacağım.Görüşmelerim esnasında ben artık ülkenizde uzun yıllardır kaldığımdan ve sayısını hatırlamadığım kadar çok erkeğe masaj hizmeti verdiğimden artık Türk erkeklerini çok iyi tanıdım.

Bu yüzden de isteyen erkeğe normal masaj isteyen erkeğe erotik olan masajı yapıp sizi mutlu ederek sizin harika bir görüşme yapmanızı sağlayacak kadar güzel ve mutlu edip de sizi uğurlayacak ve gayet iyi Türkçe konuşarak Türkçeyi anlayan bir kadınım. Ankara masöz olarak yabancı bir kadın olduğumdan ve ülkemde aslında bu işe başlayıp tatil için geldiğim ülkenizde ki kibar centilmen erkekler beni kendilerine hayran bıraktıkları için burada bulunuyorum ve burada ki erkeklere masaj hizmetini çok ucuza veriyorum. Lütfen ucuz bir masaj ve kaliteli bir masajı yapacağım. Ama kesinlikle pazarlık yapılmamasını rica ederim. 

Sizlere beni görüp benim nasıl güzel ve seksi bir kadın olduğumu öğrenin ve beni arayın diye buraya sıradan ev ortamında çektirmiş olduğum amatör olan resimlerimi yükledim. Sarışın bir Beyaz Rus olmaktayım.Bembeyaz bir ten ve masmavi bir göz rengi olan karşısındaki erkeğin büyülenmesini sağlayacak olan bir özel kadınım. Mükemmel bir ilişki isteyen ve sesi doya doya yaşamak isteyenlerin olması durumunda beni aramaları gerekmektedir.167 boyunda 53 kilo gram ağırlığındaki seksiliği sayesinde adeta büyüleyecek Ankara masöz bayanlarından en kalitelilerinden biri olarak sizinle görüşmelere kalacağım. Tabi ki benimle isteyen olduğu zaman mutlu son da yaşarız.

Mutlu son yaşamak isteyen oldu mu bu durumda ücret değişmektedir. Benimle sadece masaj yaptırmak isteyenlerde gelebilir. Ama masaj sonrasında mutlu son yaşamak isteyen olduğu zaman tabi ki sizinle en harika olacak olan mutlu sonu yaşamış olacağız. Seksiliğime güvenen bir kadın olarak mutlu sonu yaşarken mutlaka vajinal seks yaparım. Anal seks görüşmelerim bulunmuyor. Israr etmeyin görüşmelerde mutlu sonu yaşatacağım erkeklerin kesinlikle bana ekstra vermeleri gerekmektedir. Telefon açtığınız zaman sizlerde ne gibi ilişkilere kalacağımızı öğrenmek isterseniz telefondan bana soru yönelte bilirsiniz. Büyük bir arzuyu sizlere yaşatır sizleri mutlu eder ve harika anları yaşatırım.