Ankara Masaj - Sınırsız Eda

Bir yıl kadar da masaj salonunda çalıştım ve bende kursa yeni başlayan Ankara Masaj olmak isteyenlere kurs veren bir merkezdi.

Merhaba. Ben Ankara’ya yeni taşındım. Mesleğim masöz olmaktadır. Masaj yaparak erkekleri rahatlatır ve geçimimi bu şekilde kazanırım. Masöz derken öyle alaylı değilim. Bu işin gerekli eğitimini almışolan ve sertifikaları olan ve gerekli seminerlere giderek kendisini ve masajtekniğini çok iyi geliştirmiş olan hem güzel hem seksi hem de hamarat olan bir Ankara Masaj olarak çalışmaktayım. İstenilen bütün masajları yurt dışından getirtmiş olduğum özel yağlar ile sizi yağlayıp daha sonradan sihirli dokunuşlar yapacağım. Ve yorgun olan bedeniniz o kadar rahatlamış olacak ki sizler de bir masaj sonrasında sık sık ziyaretime geleceksiniz. Masaj görüşmelerinde kendime ait evim müsait olduğundan evimde ve sizlerin bulacağınız dört ya da beş yıldızlı olan lüks otellerde görüşmeler yapacağım. Özel olan yağlar kullandığım için bu yağlar cilde de çok iyi gelmektedir. Ve oldukça uygun ücretlerle erkek bedenini rahatlıyorum.

Ben ilk olarak bu işi yapmaya işsizlikten başladım. O zama nevliydim ve sık sık kendi kocamı rahatlatmak için masaj yapardım. Daha sonradan kocamdan boşandıktan sonra bir gazetede ilan gördüm. Yaşınız kaç olursa olsun sizlerde masaj yapmayı öğrenin ve para kazanın tarzında bir ilanı görünce verdikleri telefon numarasını hemen aradım. Adreslerini detaylı olarak aldım randevuyu da alıp kalkıp gittim. Hem masaj yapmayı hem de mutlu son yapılması gerektiğini öğrendim. Bir ay kadar kurs vereceklerdi ondan sonra ister masaj salonunda çalışabilirdim ister kendi evimde çalışacaktım bu tamamen bana kalacaktı.Bende şartları kabul ettim ve 1 aylık kursa kayıt olarak gelen erkekleri uzman olan masaj yapan eğitmen ile girdik. Ve gerekli masajı yaparak bütün bir gün kasılmış olan bedenleri rahatlattım. Bir yıl kadar da masaj salonunda çalıştım ve bende kursa yeni başlayan Ankara Masaj olmak isteyenlere kurs sırasında biraz eğitimde verdim ama daha sonradan kendi evimde ve otellerde tek olarak çalışmaya başladım. Ayrıca geçen yıl tatil amacı ile gittiğim uzak doğuda bir masaj salonuna giderek orada da bir hafta kadar eğitim aldım ve uzak doğuluların meşhur olan o masajlarını da bildiğimden istediğiniz masajı sizlere belli bir ücret karşılığında yapacağım.

Eğer masaj dersi almak isteyen bayanlar olursa ve profesyonel masaj görüşmeleri yapmak için erkekleri rahatlatmak için masaj eğitimi almak istiyorlarsa onları da yetiştirebilirim. Tabi ki görüşmelerim de Ankara Masaj olarak önce masaj yapıyorum ve ardından da mutlu son yaşamak isteyen olursa onlara biraz maddiyat karşılığında seks görüşmelerinde bulunurum. En harika seksi yaşamak ve en doyumsuzu geçirmek için isteyenle birlikteliğim olacaktır. Mutlu son sırasında kondom kullanarak seks görüşmelerim olur ve erkeklere çok iyi zaman geçirip onları mutlu edebilirim. Sizler de beni istiyorsanız arayıp randevu alabilirsiniz.