Ankara Masaj Genç Masöz Aycan

Ankara masaj olarak çalıştığımdan ve görüşmelerin en harika şekilde geçebilmesini istediğimden diğer kurallarımı da bu yazım içinde bulacaksınız.

Merhaba. Yaşınız kaç olursa olsun yorgun olan bir bedene sahipseniz eğer ki bu bedeni rahatlatmak için ve sizleri mutlu edebilmek istediğim için masaj yaparım ve sizi rahatlatırım. Ben öyle masajı bilmeden yapan bayanlardan değilim. Ben bu işin eğitimini almış olan ve 1 yıldan aşkın bir süre masaj salonlarında çalışarak bu masaj salonuna gelen erkeklerin bedenlerini rahatlatan daha önceden geçirmediğiniz gibi süper bir ilişkilerde bulunacağımız bir kadınım. Hemen ilk kuralımı sizlere söylemek istiyorum. Masaj salonunda çalışıyorken masaj yaptırmak isteyen ve rahatlamak isteyen kadınların da araması halinde onlarla da hizmet veriyordum. Şimdi masaj salonunda çalışmıyorum. Kendime ait olan evimde e de sadece otellerde seks görüşmelerinde bulunabilirim. Ankara masaj olarak çalıştığımdan ve görüşmelerin en harika şekilde geçebilmesini istediğimden diğer kurallarımı da bu yazım içinde bulacaksınız. Kadınların yorgun olan bedenlerini rahatlattıktan sonra onlarla mutlu son yaşamam. Bu yüzden gerçekten masaj yaptırmak isteyen kadınların aramasını bekliyorum. 

Beni merak edenler için gerçek olan resimlerimi ekledim.Gördüğünüz okuduğunuz ve aradığınız zaman duymuş olduğunuz bütün bilgilerin de bana ait olduğunu sizlere belirtmem gerekmektedir. Bu yüzden burada yazdığım ve gördüklerimi boşuna teyit etmeyin. Hepsi benim olmaktadır. Ben 24 yaşında olan güzel bir Ankara masöz kadınıyım.Bir ilişkiden bekleyeceklerinizin hepsini sizlere yaşatabilmek için buradayım.Masaj dediğiniz zaman gerekli eğitimi aldığımdan ve sizin yorgun olan bedenlerinizi gerçekten rahatlatmak istediğimden kesinlikle bebe yağı kullanmam. Sırf masaj yapılması için üretilmiş olan masaj kremlerini kullanmaktayım. 172 boyundayım ve 62 kilo gram ağırlığında olan bembeyaz bir tene sahip olan güzelliği ile büyüleyen bir kadınım. Görüşmelerimi evimde yapar ve sizi mutlu ederim. Otellere ekstra bile verseniz gelmiyorum. Çünkü benim masaj yaparken yanımda getirmem gerek eşyalarım çok fazla ve taşımamın imkanı yok kaliteli bir ilişki istiyorsanız o zaman aramalısınız. Ve evime gelmelisiniz. 

Görüşmelerim bunlarla sınırlı olmayacaktır. Ne masajı istiyorsanız onu yapacağız eğer daha önceden bir masaj yaptırmadıysanız ve iyi bir masaj yaptırmak için bana ulaştıysanız o zaman kendinizi bana bırakın ve çok iyi bir masajı size yaparak sizi tatmin edeyim. Hayatınızın en şahane ilişkilerini sizler de benimle yaşamanız mümkün olacaktır. Ankara masaj olduğumdan ve sizinle bir ilişkilerde kalırken harika bir görüşme olsun dediğim için buradayım. Mutlu son isteyen ve mutlulukla benimle ses yapacak olanların tercih ettiği zaman ekstra vermeleri gerekiyor.Mutlu edeceğim seks yaparken zevk vereceğim ve harika görüşme yapacağım erkeklere ekstra alarak mutlu sonu yaşatırken bazı kurallara da uyuyorum ve asla anal seks yapmadan asla kondomsuz görüşmelerde bulunmadan kalıyorum.Sadece seks görüşmeleri için beni aramamanızı rica ederim. Benim mesleğim masöz olduğundan masaj yaptırmak isteyenler lütfen arasın.