Ankara Masaj Bayan Duygu

Bu olumlu etkilerinin yanı sıra masajın, kas gücünün azalmasına engel olması veya yağ birikimlerinin azaltılmasını sağlama gibi bir etkisi yoktur.

Ankara Masöz Duygu

Masaj, gerilmiş, tutulmuş kasları gevşetmek, fiziksel ağrıları dindirmek, belirli bir bölgede meydana gelen şişliği azaltmak, basit kazalar sonucunda vücutta ortaya çıkan incinme, gerilme ve burkulmalarda iyileşme hızını arttırmak amacıyla uygulanan en eski yöntemlerden biridir. Bu olumlu etkilerinin yanı sıra masajın, kas gücünün azalmasına engel olması veya yağ birikimlerinin azaltılmasını sağlama gibi bir etkisi yoktur.

Pek çok çeşidi olsa da masaj anatomik yapıya özgü, fizyolojik esaslara dayalı bir tekniktir. Bir alana uygulanan masaj, doku altındaki iç organlardan kaynaklı ağrıyı azaltır, çoğu zaman da ortadan kaldırır. Masajın deri üzerinden kan damarlarında neden olduğu değişiklikler, dolaşım sistemi aracılığı ile tüm vücutla etkileşim haline geçer. Kaslara yapılan masaj bir aktivite öncesinde uygulandığında kanın daha fazla aktive olmasına bağlı olarak kasları ısıtır ve aktiviteye hazır hale getirir.

Ankara masöz masaj tekniklerinin bilinçli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Basit parmak hareketleri ile vücutta gezintiye çıkmak masaj olarak adlandırılamaz. Rastgele fütursuzca yapılan masaj, ciddi sakatlanmalara bile neden olabilir. Bu nedenle eğitim almış, deneyimli masöz yada masörlerden bu uygulamanın alınması gerekir. Uluslararası sertifikalara sahip, güvenle masaj terapisi alabileceğiniz Masöz Sinem ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.