Ankara Gerçek Resimli Masöz Özge

Güzel ve başarılı bir kadının Ankara Gerçek Resimli Masöz olarak çalışması onlar tarafından garipseniyor. Ben ise işimi çok severek yapıyorum.

Selamlarımı değerli Ankara beylerine gönderip daha önceden hiçbir kadınla yaşamadıklarınızı yaşayacağınız bir bayan partnerim. Bu internet sitesinde masöz olarak ilanımı okuyan erkekler benim güzelliğim karşısında adeta büyülendiklerinden ve benim gerek genel kültürüm olsun gerek bilgim olsun.Bütün erkeklerin arzuladığı gibi bir bayan arkadaşınız olarak en değerli zamanlarınızda sizlere eşlik edecek seksi bayan olarak neden masöz olduğumu ve niçin başka bir iş yerinde çalışmadığımı anlatacağım. Eğer farklı bir işte çalışırsam daha başarılı olacağım konusunda bana soru soranların olduğu gibi bazı erkeklerde benim kendilerine ait olan iş yerinde yüksek ücret eşliğinde çalışmam ve benim Ankara Gerçek Resimli Masöz olarak çalışmaktansa sigortalı bir iş yerin de çalışarak daha çok teklif ve istek geliyor. 

Ben ise kesinlikle bu tekliflere sıcak bakmıyordum.Birincisi benim bir iş yerinde sürekli olarak çalışamıyordum. Çok maymun iştahlı olduğumdan da asla bir erkeğe bağlı olarak kalmıyorum. Bundan dolayı da mecburen iş yerinde çalışmaktansa ben masöz olarak çalışıyordum ve sürekli farklı erkeklerin gelmesinden de çok memnun oluyordum. Benim masöz olarak çalışmam çoğu erkeğin şaşırmasına neden olduğundan ve neden hala bu işi yaptığım sorularından artık sıkılmaya başladım. 

Ben de karar verdim ve bu yazıyı yazıp eğer bana neden bu işi yapıyorsun sorusu sorulduğu zaman onlara yanıt olarak bu yazımı okumalarını istiyorum. Güzel ve başarılı bir kadının Ankara Gerçek Resimli Masöz olarak çalışması onlar tarafından garipseniyor. Ben ise işimi çok severek yapıyorum.Eğer sizler de bana saygı gösteriyorsanız artık evime özel görüşmelere geldiğiniz zaman neden bu işi yapıyorsun ya da bu işe neden başladın gibi soruları bana sorup benim canımı kesinlikle sıkmayın. 

Unutmadan da sizlere bu işi neden yaptığımı belirtip sizin merakınızı gidermek istiyorum. Ben aslıda muhasebeci olarak çalışıyordum. Bir müşterim kendisine bayan muhasebeci aradığı için bana ulaştı. Ankara Masaj Salonu işletiyordu. Ben yaklaşık bir yıl kadar onunla çalıştım ve muhasebecisi oldum.Çok yorucu bir hafta geçirdim ve rahatlamak için onun yerine gittim.Birbirinden seksi ve alımlı masöz bayanları görünce erkekler tarafından arzulanan kadınların çok şanslı olduğunu söylediğim zaman benim de Ankara Gerçek Resimli Masöz olabileceğimi söyledi. 

Bana erkekler tarafından çok arzulanacak ve daha çok para kazabileceğimi söyleyince hiç düşünmeden kabul ettim. İlk önce bu işle ilgili bazı detayları öğrendim. Mesela bu işin inceliklerini bana öğrettiler. Mutlu son masajı olayını Anlattılar. Tamamen bana kalmış bir durumdu. Bir süre daha önceden muhasebesini tuttuğum salonda çalıştım. Benim evimle salonun arasında çok mesafe olduğundan salon işini bıraktım ve evimde görüşmelere başladım.

İşte benim hikayem ve hala neden bu işi yaptığımı merak edenlere özel bu yazıyı yazdım.