Ankara Çıtır Masöz Özge

Eğer ki sizler Ankara çıtır masöz olarak 1.67 boyunda olan 58 kilo gram ağırlığında olan çok harika bir fiziğe sahip olan bir bayanım.

Herkese doyumsuz günler diliyorum ve sizlere yorgun geçirdiğiniz bir günün ardında eğer ki akşam evinize gitmeden önce bana uğrayıp bir masaj yaptırıp rahatlamak isteyen oldu mu sizi çok mutlu hissettireceğim. Ben kendimden eminim çünkü profesyonel olarak masöz olan ve görüşmelere kaldığı zaman elleri ile sizleri rahatlatacak olan ve bütün masajların nasıl yapıldığını biliyorum. Sizlerin istediğiniz özelbir masaj varsa onu Ankara çıtır masöz olarak yapabilirim. Eğer yoksa da ben sizlere uygun olan masajı yaparak mutlu bir zaman geçirip rahatlamanızı sağlarım.

Benim vereceğim hizmet sadece erkeklere özel olmaktadır. Bir erkekle onun kasılan ve yorgun olan bedenini nasıl gevşeyeceğini ve onun hakkında çok iyi detayları bildiğim için mutluluk verebilirim dokunuşlarımla. Ben bir erkekle masöz olarak görüşüyorken zevkle görüşmelere kalacak olduğum mutlulukla görüşmelerimin olup zevk eşliğinde sıcacık ve en harika en hoş en seksi zamanı yaşatacak olan güzel ve ateşli bir kadınım. Zaten görüyor olduğunuz gibi seksi bir kadınım ve erkeklerin beğeneceğini düşünen seksiliğe sahip olan harika ilişki için mutlu bir günde erkeklere eşlik edebilmek istediğim için bu masaj ilanı veriyorum. Rica ediyorum ki hemcinsim olan bayanlar kesinlikle beni aramasınlar.

Ben sizlere resimlerimi ekledim ki beni görün ve benden etkilenirseniz masaj yaptırmak için bana ulaşın istiyorum. Detaylı olarak sizlere kendimi açıklayacağım. Eğer ki sizler Ankara çıtır masöz olarak 1.67 boyunda olan 58 kilo gram ağırlığında olan çok harika bir fiziğe sahip olan bir bayanım. Seksi kıyafetler giyinmekten çok hoşlanan sarı saçlı hem de çakma değil doğal sarışın olan bembeyaz bir tene sahip olan güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum. Aslen İzmirliyim ve sizlerinde İzmir kızlarının ne kadar güzel olduklarını bildiğinizi düşünüyorum. Bu yüzden de ben resimlerimi yüklerken asla yüzümü gizlemiyorum. Görün ve beğenirseniz arayın. Resimler gerçektir. Ve asla üzerinde oynama olmamaktadır.Ajans ya da herhangi bir salona bağlı olarak çalışmadığımdan ücret konusunda benim elden aldığımı belirtmek istiyorum. Pazarlık asla yapmayın. Randevu alarak çalışma yapacağız. Otellere bazen geldiğimi de belirtmek isterim.

Şimdi de eğer beni tercih eden ve benimle olmak isteyen yakışıklı erkeklerin hayatlarında ne gibi bir yer edineceğimi belirtmek isterim. Ankara masöz olarak görüşmelerde kalırken mutlu son adını verdiğimiz ve masajın bittikten sonra tahrik olan erkekler istedikleri zaman bana sahip olabilirler. Tabi ki bunun için kesinlikle ekstra vermeleri gerekmektedir.Mutlu sonu isteyip istememek siz kalmıştır. Ekstra ödemeyenlerle asla mutlu sonu Ankara masöz olarak çalışmalarda kalmayacağım. Görüşme denildiği zaman kondom kullanarak sağlıklı bir ilişki geçirecek ve asla anal ilişkilere kalarak sizi mutlu edemem. Değişik bir zaman isteyen olursa şayet sizler de telefon açarak benimle detaylı olarak konuşabilirsiniz.